High-Quality Rotary doypack qese kokrrizë paketim fabrikë makine dhe prodhuesit | Brightwin

Rotary doypack qese paketimi kokrrizë machine

Përshkrim i shkurtër:

Rotary doypack paketim kokrrizë makinë është përdorur për të peshojnë dhe të dal të gjitha llojet e gjërave kokrrizë në qese, si arra, candies, patate të skuqura, meatball etj
makinë të pajisur me shkallë elektronike kombinim, i cili është më i saktë dhe më efikase. Është pajisje e rëndësishme për sistemin sasiore paketimit automatike.
Makinë paketimi miraton mikro-kompjuter kontrolluese, e cila është e lehtë për shtetin mbizotërojnë rrjedhshëm, shteti telashe, për operacion, dhe gjendjen e prodhimit.


hollësi

video

historia e transaksionit

certifikatë

Etiketat e produkteve

FUSHA E APLIKIMIT
Kjo linjë rrotullues paketim kryesisht instalon makine rrotullues paketim, shkallë elektronike dhe transportues, etj, të përshtatshme për paketim të gjitha llojet e kokrrizë, të tilla si arra fruta, ruajtur, aditivëve etj

Paketimi makinë
111123

Parametrat kryesore teknike

model BW-P
Paketimi Speed 15-50bags / min (Varej në peshë të produktit dhe mbushje)
Madhësia e çantës W: 130-250mm L: 150-300mm
Plotësimi varg 5-1500g
Fuqia totale 4.75kw
Llojet qese Të gjitha llojet e qeseve përbërë, të tilla si qese banesë, 3-side nënshkrimin qese, 4-anë qese nënshkrimin, qese zinxhir, qese Standup etj ...
Përmasat e përgjithshme 4200 * 1800 * 2400mm

Main Konfigurimi

jo pjesë Emri model sasi prodhues
1 PLC CP1-M40DT-D 1 Omron (Japoni)
2 panel TK6070i 1 Weinview (Taiwan)
3 dhënës ATV312HV075N4 1 SCHNEIDER (France)
4 Pompë vakumi KRX5-PV-03 1 ORION (Japoni)
5 Koduesi i shiritit   1 Kinë
6 Motori kryesor   1 Kinë
7 Çelik Heater   2 Kinë
8 afërsia Switch   2 Omron (Japoni)
9 solenoid Valve SY5120-5DD-01 10 SMC (Japoni)
VQ21A1-5G-C8-F 2
VP342R-5G-02A 2
10 cilindër CJ2D16-20 2 SMC (Japoni)
CG1BN20-20 1
CG1BN32-40 1
CQ2A20-20DM 1
CQ2A25-20DM 1
CQ2A40-35DM 1

Shkallë elektronike
Kjo makinë do të përdorë SUS316 për pjesët e kontaktit të produktit. Program funksion shërim mund të zvogëlojë dështimin e operacionit. Modele miraton ecurit shkruani peshore, dhe dridhje plesht është 75 kënd anojnë. Kontrollit PLC, lehtë për të vepruar, asnjë shishe, nuk ka mbushje. Të gjitha hoppers mund të hapen të bërë pastrimin e lehtë dhe të shpejtë; Peshojnë plesht mund të jetë paraprakisht për të hapur në mënyrë që (stivosur) për të shmangur blockages me produkte të fryrë apo problem. Multilanguage panel kontrolli, Spanjisht, Korea, gjermanisht, frëngjisht dhe arabisht, etj funksion të matjes nga copa të numërimit ose komponentëve për të kënaqur kërkesat tuaja të ndryshme.

Funksion
1. Zgjidhni kombinimin më të mirë të peshës nga multi-kombinimit nga kompjuteri, të shpejtë e saj dhe të sakta.
2. A mund Instore 99 grupeve të parametrave më parë.
3. Pesha në çdo shishe mund të vendosen në ekran touch.
4. Mund të përdorë modelin e ndryshme të shkallës elektronike në përputhje me peshë të ndryshme dhe kapacitetit.
5. E gjithë linja është e rregullueshme, ai është i përshtatshëm për të madhësive të ndryshme dhe forma shishe me përmirësimin ose të ndryshojë disa pjesë.
6. Ajo është projektuar dhe prodhuar në bazë të produkteve të ndryshme të klientëve, kontejnerët dhe kërkesat si kapacitet etj
7. elementeve elektrike Markave të mund të personalizohet.
8. Tensioni është përshtatur

Rotary doypack paketim kokrrizë machine4

Rotary doypack paketim kokrrizë machine5


 • Previous:
 • Next:

 • history1 transaksion

  history2 transaksion

  history3 transaksion

  history4 transaksion

  certifikatë

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne