High-Quality Linear pluhur mbushje fabrikë makine dhe prodhuesit | Brightwin

pluhur linear makine mbushje

Përshkrim i shkurtër:

Linear pluhur makinë mbushjes mund të përfundojë matjen, mbushje, etj
Kjo makinë miraton Auger filler dhe dy grupe të motor ndihmës për të kontrolluar sasinë mbushjes me saktësi të lartë. Makinë është bërë prej çeliku inox 304 dhe 316L çelik për touch produkt pjesë.
Përdorni bilancit ndjeshmëri të lartë elektronike nën shishe kur mbushur, realizuar kontrolloni dyfishtë peshën (Auger dhe bilancit elektronike), e saj shumë më të saktë.


hollësi

video

reagime Konsumatorëve

historia e transaksionit

certifikatë

Etiketat e produkteve

Përmbledhje
Makinë mund të përfundojë matjen, mbushje, etj shkak të dizajnit origjinal, ajo është më i përshtatshëm për materiale paketim pluhur që është e lehtë të rrjedhin, si drogës veterinare, qumështi pluhur, pluhur karboni, pluhur pudër talk, esencë etj
Kjo makinë miraton Auger filler dhe dy grupe të motor ndihmës për të kontrolluar sasinë mbushjes me saktësi të lartë. Ai është i përshtatshëm për mbushjen e pluhur në para të bëra qese dhe shishe ose enë të tjera. Makinë është bërë prej çeliku inox 304 dhe 316L çelik për touch produkt pjesë.

Funksion
1. Servo motor dhe shërbejnë shofer për auger kontrollit, të qëndrueshme e saj me e saktë të lartë.
2. Kontrolli PLC, ekran touch njeriut-kompjuter dislay, lehtë për të vepruar.
3. Me pajisjen e pastrimit të pluhurit.
4. miraton timon me dorë për të rregulluar lartësinë kokë mbushje, të lehtë për të ndryshuar madhësive të ndryshme shishe.
5. Linear tipit horizontal, mbuluar zonë të vogël, të lehtë për të larë.
6. Fixed strukturën Auger, pa ndotje metali.
7. Përdorni ndjeshmëri të lartë bilanci elektronike nën shishe kur mbushur, realizuar kontrolloni dyfishtë peshën (Auger dhe bilancit elektronike), shumë më të saktë të saj.
8. Miraton dy linja për dy kokat për të rritur shpejtësinë.

parametër
Furnizimi me energji elektrike: 380V / 50Hz (mund të personalizohet)
Total Fuqia: 1.6KW
Vëllimi: përshtatur
Kapacitet: 10-80b / min
Mbushja precision: ≤0.5%
Dimension: 2000 × 970 × 2030mm (L & W & H)
Pesha: 500kg


 • Previous:
 • Next:

 • feedback1 konsumatorëve

  feedback3 konsumatorëve

  feedback4 konsumatorëve

  feedback5 konsumatorëve

  feedback6 konsumatorëve

  history1 transaksion

  history2 transaksion

  history3 transaksion

  history4 transaksion

  certifikatë

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne