fabrika High-Quality Etiketimi makine dhe prodhuesit | Brightwin

etiketimit makine

Përshkrim i shkurtër:

Makinë ynë etiketimi është multi-funksionale, që është forma të ndryshme të shishe mund të etiketohen në një makinë, si shakujt e sheshtë, shishe katrore, shishe të rrumbullakta dhe shishe edhe gjashtëkëndësh. Makinë miraton dy furçë dhe sfungjer rrota për emërtim dy herë për të siguruar emërtim të saktë dhe pa flluska.
Ne përdorim sensorë Leuze Gjermani e cila është e mirë për të dy shishe transparente dhe etiketat.


hollësi

video

reagime Konsumatorëve

historia e transaksionit

certifikatë

Etiketat e produkteve

Përmbledhje
Kjo makinë është përdorur për emërtim shishe të rrumbullakëta, shishe banesë, shishe katrore dhe shishe edhe gjashtëkëndësh etj Kjo është ekonomike, dhe të lehtë për të vepruar, e pajisur me ekran me prekje HMI & Control System PLC. E ndërtuar në mikroçip bën rregullim të shpejtë dhe të lehtë dhe kalim.

Funksion
1.Can shtoni stacionet etiketimit sipas kërkesave të ndryshme
2.Can aksion makinë një të madhësive të ndryshme dhe madhësive enë etiketë brenda kufijve të mëdha.
3. Shpejtësia maksimale arrijnë 100bmp (në bazë të madhësisë etiketë)
4.Smooth etiketimi pa flluskë.

markë Elements

artikull Markat dhe material 
sensor sensor transparent shishe nga Leuze Gjermania
PLC SIEMENS
ekran touch SIEMENS
shkelës Schneider
raft SUS304
bearings Japonia NSK, origjinale të importuara
kaloni Air Schneider
Replay Omron

shërbim


 • Previous:
 • Next:

 • feedback1 konsumatorëve

  feedback3 konsumatorëve

  feedback4 konsumatorëve

  feedback5 konsumatorëve

  feedback6 konsumatorëve

  history1 transaksion

  history2 transaksion

  history3 transaksion

  history4 transaksion

  certifikatë

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Produkte kategori

  --> [if lt IE 9]>