Me cilësi të lartë plotësisht automatik N95 jo të endur maskë kirurgjikale të disponueshme për fytyrën që bëjnë makinën fabrikë dhe prodhuesit | Brightwin

Plotësisht automatike N95 jo e endur e makinës për një maskë kirurgjikale të disponueshme

Përshkrim i shkurtër:


hollësi

Etiketat e produkteve

Makineritë e maskave BW përdoren për prodhimin e maskave me palosje automatike të plotë (modele tipike si maskë N95).

Procesi i punës i BW N95 Machines Machines është si më poshtë: rrotullat shumë-shtresore jo të endura pëlhurave i nënshtrohen saldimit të rrotave komplekse pas ushqimit. Linjat e hundës janë ngjitur pas heqjes dhe prerjes. Dy rrotullat e shiritave të veshëve janë ngjitur pasi automatikisht hiqen dhe prerë në gjatësi fikse. Pastaj maska ​​paloset në gjysmë. Pas saldimit dhe shkrirjes tejzanor, maskat rrokullisen dhe formohen.

Maska kanë efekt të shkëlqyeshëm filtrimi, të përsosur dhe të përshtatshëm për tu veshur pa shkaktuar presion. Maska mund të aplikohet në fusha të ndryshme, si: mjekësi, elektronikë, miniera, ndërtim etj. BW N95 Mask Machine përdor PLC, kontrollin e ekranit me prekje dhe transportuesin kryesor që miraton transmetimin motorik, i cili mund të arrijë lëvizje të saktë dhe shpejtësi të rregullueshme.

  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne