High-Quality Factory bërë Erëza Bouillon Cube Pressing Duke përfunduar Box Paketimi Fabrika Machine me video dhe prodhuesit | Brightwin

Fabrika duke e bërë Erëza Bouillon Cube Pressing Duke përfunduar Box paketimi makinë me video

Përshkrim i shkurtër:

Bouillon Linja e prodhimit kubike është përdorur për shtypin dhe paketim cubes supë, tableta, kube sheqeri, tortë gjelbër bathë dhe çdo produkte të tjera të ngurta.
Ne jemi i vetmi në Kinë që mund të bëjë të vijë të tërë për kube, e cila përfshin të ngutshme makine, makine mbështjellës , makinë Boxing dhe transportues. Shumë kompani të kërkuar për të kopjoni transportues tonë, por ata dështuan, për shkak se ata nuk mund të kopjoni teknologjinë tonë kryesor; cubes do të bllokohet pa këtë teknologji thelbësore.


hollësi

video

historia e transaksionit

certifikatë

Etiketat e produkteve

That has a sound business enterprise credit rating, exceptional after-sales provider and modern producing facilities, we now have earned an superb standing amongst our buyers across the world for Factory making Seasoning Bouillon Cube Pressing Wrapping Box Packing Machine With Video, We sincerely welcome all guests to setup small business associations with us on the basis of mutual positive aspects. You should get in touch with us now. You'll get our professional reply within 8 hours.
Që ka një zë ndërmarrje biznesi klasifikimin e kredive, të jashtëzakonshme pas-shitjes ofrues dhe objekteve moderne të prodhimit, ne tani kemi fituar një këmbë të shkëlqyer në mesin e blerësve tanë të gjithë botën për Bouillon Cube Paketimi Machine ,Bouillon Cube Press dhe të mbyllë Machine me kuti paketim makinë ,erëza Bouillon Cube Pressing Duke përfunduar Boxing Machine , përzgjedhje të gjerë dhe të ofrimit të shpejtë për ju! Filozofia jonë: cilësi të mirë, shërbim i madh, të mbajtur përmirësimin. Ne presim që gjithnjë e më shumë miq të huaj bashkohen në familjen tonë për zhvillimin e mëtejshëm në afërsi të ardhmen!
Përmbledhje
Bouillon linjë prodhimi kubike. Ajo mund të përfundojë shtypur, duke i dhënë dhe Cartoning automatikisht. Kjo është e aplikueshme për produkte të ndryshme në kube si kubike supë, çokollatë, cubes sheqerit dhe bathë tortë paste etj
1. Ajo është projektuar dhe prodhuar në bazë të produkteve të ndryshme të klientëve, filmit dhe kapacitetit etj
2. Sipas kapacitetit për të vendosur sasia e makinës duke përfunduar dhe boks makinë.
3. A mund të jenë të ndryshme mënyra kuti paketim duke ndryshuar disa pjesë.
4. tensionit është përshtatur.

parametër

Sasia e Punch & Die (Set) 17/19/25
Max. Presioni (KN) 100
Max Gjatësia (mm) 40
Max. Thellësia e mbushjes (mm) 25
Madhësia Cube (mm) customized
Rrotullohen me shpejtësi (r / min) 20
Prodhimi i kapaciteteve (pc / m) 600-1000
burim elektrike (V / Hz) 380/50
Fuqia (kW) 4
Jashtë Matja (mm) 600 * 960 * 1750
Pesha (Kilogram) 2300

Pas shitjet e shërbimeve
1. Oferta operacion profesional manual
2. mbështetje Online
mbështetje teknike 3. Video
4. pjesët e këmbimit të lira gjatë periudhës së garancisë
5. instalimit Field, komisioneve dhe trajnimin
6. Mirëmbajtja dhe riparimi shërbim


 • Previous:
 • Next:

 • history1 transaksion

  history2 transaksion

  history3 transaksion

  history4 transaksion

  certifikatë

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  --> [if lt IE 9]>