Me cilësi të lartë automatike prevede spageti mbushje fabrikë makine dhe prodhuesit | Brightwin

Automatike Spageti makinë salcë mbushje

Përshkrim i shkurtër:

22  

1. projektuar posaçërisht trashë nënshkrimin unazë (material Food klasën Teflon nga Dupont SHBA), i cili ka nevojë për të zëvendësuar brenda 3 viteve.
2. sepcially projektuar SUS316L LONG jo-pikoj paraqitjen nozzles.
3. 304 frame, 5mm trashë pompë SUS316L honing pistoni, prodhuar nga prodhuesi Tajvan.
4. Me detektor në çdo valvul SUS316L dhe mbushje grykë, në qoftë se ka ndonjë problem në çdo grykë, kjo tregon në ekran me prekje, e lehtë të gjendet.
5. Me sistemin automatik pastrimit.
6. Me çelik inox 316L valvul rrotullues i cili është posaçërisht për produktet e të trasha dhe ngjitet lëngshme.


hollësi

video

reagime të konsumatorëve

historia e transaksionit

certifikatë

Etiketat e produkteve

Përmbledhje

The whole frame of this automatic servo motor filling machine is made of SUS304, the material contact part is made of SUS316L stainless steel, the piston pump is made of SUS316L stainless steel quilted steel pipe, and the sealing ring is made of teflon.According to the customer's speed requirements to use different filling nozzle, can match with capping machine, labeling machine, code printing machine and carton packing machine into a complete packaging line, to meet the packaging needs of products like oil, honey,shampoo, cream,sauce paste etc.

parametër 

kreu mbushje 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16 etj nuzzles (sipas fakultativ të shpejtësisë)
vëllimi mbushje 10-5000ml etj (përshtatur)
shpejtësia mbushje 500-6000bph (përshtatur)
precision mbushje ≤ ± 1%
furnizimit të tensionit 380V / 220V etj (përshtatur) 50 / 60Hz
furnizimi me energji elektrike ≤1.5Kw
presionin e ajrit 0.6-0.8MPa
Pesha neto 400 kg

markë Elements

artikull Markat dhe material
sensor sensor transparent shishe nga Leuze Gjermania
PLC SIEMENS
ekran touch SIEMENS
motor ndihmës Fuji
piston cilindër 5MM SUS316L trashë
valvul rrotullues SUS316L
lidhja rrotullues valvul  bashkues i shpejtë i projektuar nga Gjermania
Plotësimi nozzles çelik SUS316L anti-pikoj dizajn shpejtë bashkues
cilindër Airtac Tajvan
lidh tub tub ngarkimin e shpejtë nga Italia
mbyllja unazë Food klasën PTFE nga Dupont SHBA (nuk ka nevojë të zëvendësohet për tre vjet)
pjesë elektrike Schneider
raft SUS304
bearings Japonia NSK, origjinale të importuara
Kontrolli i nivelit në plesht me

6


  • Previous:
  • Next:

  • feedback1 konsumatorëvefeedback2 konsumatorëvefeedback3 konsumatorëvefeedback4 konsumatorëve feedback5 konsumatorëvefeedback6 konsumatorëve

    history1 transaksionhistory2 transaksionhistory3 transaksionhistory4 transaksion

    certifikatë

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne